Prvotriedny servis na vysokej úrovni Vám zabezpečí ničím nerušenú & pokojnú session. Neveríte? Presvedčte sa na vlastné oči.

Výmena uhlíkov? Pravidelná. Náš skúsený tím shishamanov, Vám ochotne pomôže vybrať tú správnu vodnú fajku. 

Nie nadarmo si hovoríme Music Lounge Klub. Každý piatok a v sobotu, od 22.00 u nás zavládne tanečná nálada a spolu s DJ-om Vás poriadne roztancujeme. 

Prvotriedny servis na vysokej úrovni Vám zabezpečí ničím nerušenú & pokojnú session. Neveríte? Presvedčte sa na vlastné oči. Centauri Music Lounge Klub s históriou od roku 1995, Vám ponúka len to najlepšie zo sveta zábavy. 

Pohodový lounge v centre mesta s najväčšou ponukou tabakov & príchutí. Stačí si len vybrať. Nájdete nás medzi FitUp-om a Mariánskym námestím.

101. Ste vyberaví? Žiaden problém! K dispozícii máme vyše 100 rôznych chutí a nespočetné množstvo kombinácií. Svieža sladká…

Nezáleží na tom, či ste dvaja, alebo celá parta. Miesto si u nás môže rezervovať každý. Medzi naše TOP služby patrí aj reservé celého klubu.

Okrem vodných fajok na vysokej úrovni ponúkame výberové sypané čaje & exkluzívne holandsko-francúzske syry.

Máte radi akcie? Happy hours & podobné srandy? Radi sa bavíme spolu s Vami a preto je kvalitná zábava vždy zaručená. 

Vytvorte si atmosféru, akú len chcete. Náš podnik je okrem iného IQOS friendly a taktiež disponuje fajčiarskou zónou, ktorú nájdete priamo oproti schodom. 

MUSIC ★ LOUNGE ★ BAR

Since 1995

EVENTS MANAGER
+421 914 232 383

bar@centauri.sk

PREVÁDZKA

+421 914 232 383

2022 © Všetky práva vyhradené

Sledujte nás na všetkých platformách!

Návrat hore